KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9636139
nr 963 6139
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Slussen, signerad. -74, 160/310, motivet: 20x55
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 maj 2015
kl 20:52:23
900 kr
1.000 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén